آرشیو سه سال پرسش و پاسخ مرتبط با چشم پزشکی

پرسش از دکتر باب‌شریف

پرسش‌های مرتبط با عمل چشم شرقی

عمل چشم شرقی

سوال-سلام. من شیراز هستم می‌خواستم بدونم نظر شما درباره زیباتر شدن چشمای من چیه. چشمام شرقی و ریز هستن عکس هم براتون ضمیمه می‌کنم ایا قابلیت درشت شدن دارن. یا اصلاً نظر شما برای زیباتر شدن رو چه عملی هست و اینکه در شیراز چه دکتری رو سرآمدتر از بقیه میدونید؟

پاسخ- عمل چشم شرقی باید توسط فوق تخصص اکولوپلاستیک انجام شود تا نتیجه خوب حاصل گردد.

آقای دکتر من دختری هستم که چشانم شرقی هست مثل کره‌ای‌ها می‌خام بدونم عملش درد نداره؟ ورم میکنه بعد عمل جای بخیه تا کی معلومه؟ خیلی برام مهمه مشخص نباشه جای برش و عمل آیا میشه تا دو هفته خوب شه چون اهل آرایش هم نیستم که پوشش بدم، اقای دکتر شما مشهد نمیاین؟

پاسخ دکتر: چشم شرقی یا به اصطلاح ژاپنی یا کره‌ای با عمل تغییر می‌یابد و از حالت بادامی خارج می‌شود و درشت‌تر می‌گردد. می‌توانید جهت ویزیت از مطب در تهران وقت بگیرید

من دختری ۳۰ ساله هستم و توسط دکتر مورد عمل جراحی پلک شرقی قرار گرفتم و خوشبختانه با توجه به سوابق قبلی ایشان تصمیم به اینکار گرفتم و پس از عمل جراحی پلک شرقی اصلاح پلک به خوبی انجام شد و کاملاً رضایت دارم.

من دختری ۳۵ ساله از مشهد هستم که با توجه به تعاریفی که از دکتر باب شریف شنیده بودم ایشان را برای عمل جراحی پلک شرقی انتخاب کردم و با توجه به صحبت‌هایی که قبل از عمل شد رضایت نسبی پیدا کردم و پس از عمل تغییر پلک بسیار مثبتی داشتم و کاملاً از این عمل رضایت پیدا کردم. و به جرات می‌توان گفت ایشان بهترین جراح پلک شرقی هستند. و از جناب دکتر بی نهایت ممنونم